גיל רובינשטיין

Background
נעים מאוד, גיל רובינשטיין, מנהל תוכן, ניו מדיה ועוד כל מיני דברים שקשורים לדבר המרתק הזה שנקרא ‘אינטרנט’. מוסיקה היא אחת האהבות הגדולות שלי מאז ומעולם ומבחינתי האייטיז טרם הסתיימו, עוד מאז שהתחברתי למצעדי הפזמונים ולרדיו בכלל בתחילת אותו עשור והתחלתי לפרנס את חנויות התקליטים עם אוסף התקליטים והמקסי סינגלים שלי, בהמשך הדיסקים וכיום האמ.פי 3’ים.
בתכנית האייטיז שלי, “עניין של גיל“, אני מנסה לשים את הדגש בעיקר על שירים יותר נשכחים מאותה תקופה שלא משודרים כיום כמעט בשום מקום אחר, ולגלות אותם מחדש בעצמי דרך התכנית. כמובן שבאייטיז היה מגוון עצום של סגנונות מוזיקלים נהדרים שלא בטוח שיחזרו, וגם אותם אני מנסה להביא לידי ביטוי בתכנית. אישית אני אוהב בעיקר גל חדש, ניו רומנטיקס ורוק אמריקאי אבל חושב שיש מקום גם ליורופופ, לפופ בכלל ובאופן כללי לכל שיר ש”זורק” אותך לנעורים, כי חלק מהאהבה למוסיקה זאת גם הנוסטלגיה שהיא מביאה איתה.
בתור מי שתיקלט להנאתו לפני כמה שנים, אני שמח מאוד על הזכות הזאת לשדר כאן ולחזור להפיץ את המוזיקה הנהדרת הזאת. אז בואו איתי למסע המוזיקלי הזה לשנות השמונים בתכנית “עניין של גיל”, כל יום חמישי בשעה 22:00, אני בטוח שתהנו 🙂
קישורים:
Rate it
0%