* עידכונים *

תכנית חדשה: מקום ראשון בריטניה – המצעד הבריטי השבועי עם אורן עמרם

todayDecember 29, 2017 3

Background
share close

מאז שאורן היה ילד בן 10 הוא חלם להגיש מצעד פזמונים. לא היה מצעד שבועי אחד שהפסיד, ברשת ג’, בגלי צה”ל, ויותר מאוחר – גם ב -BBC הבריטי.

40 שנה מאוחר יותר החלום הזה מתגשם בדמות התכנית החדשה “מקום ראשון בריטניה”, המשחזרת שבוע אחרי שבוע את ה-top 30 של המצעד הבריטי כפי ששודר בדיוק באותו שבוע, לפני 38 שנה. התכנית הראשונה תציג את המצעד האחרון לשנת 1979, ממש רגע לפני העשור החדש, שנות השמונים, ומידי שבוע, ביום רביעי ב-10 בערב אתם מוזמנים להצטרף למצעד הבריטי, שיר אחרי שיר, מהמקום ה-30 ועד למקום הראשון.

תכנית חובה לכל מי שאוהב את שנות השמונים והזדמנות מצויינת להיזכר בכל השירים שצעדו במצעד הבריטי, כל הלהיטים שאנחנו זוכרים וגם כל הנשכחים.

Written by: אורן עמרם

Rate it

Previous post

מהדורה מחודשת

מהדורה מחודשת 26

המהדורות המחודשות הטובות של 2017 PRINCE / PURPLE RAIN MARILLION / MISPLACED CHILDHOOD NICK CAVE & THE BAD SEEDS / LONELY CREATURES THE BEALES / SGT. PEPPER'S LONELY HEARTS CLUB BAND DAVID BOWIE / A NEW CAREER IN A NEW TOWN GEORGE MICHAEL / LISTEN WITHOUT PREJUDICE VOL.1 "מהדורה מחודשת" עם בועז הלחמי, בכל יום חמישי ב--23:00 ב"רדיו פלוס" וב-"רדיו חוף אילת", עם עדכונים חמים על מהדורות מחודשות לאלבומים קלאסיים […]

todayDecember 28, 2017 2

0%